Jak zdejmować cyrkonie z paznokci?

Jak zdejmować cyrkonie z paznokci?

Skoro już wiemy jak nakładać cyrkonie na paznokcie to dobrze również wiedzieć jak je usunąć. Zdejmowanie cyrkonii z paznokci może być nieco problematyczne, zwłaszcza jeśli są zatopione w twardej bazie lub żelu. Jeśli będziesz próbowała zdjąć cyrkonie  w nieodpowiedni sposób możesz łatwo zrobić sobie krzywdę. Niedopuszczalne jest usuwanie cyrkonii ostrymi przyrządami jak metalowe kopytko, które może ześlizgnąć się z cyrkonii i zranić Twój palec. 

W jaki sposób zdjąć cyrkonie z paznokci?

  • Przygotuj odpowiednie narzędzie - najlepiej sprawdzą się cążki do skórek. Kup tańsze cążki, które posłużą Ci jedynie do zdejmowania cyrkonii, i tak się stępią i nie będziesz mogła użyć ich do niczego innego. 
  • Chwyć cyrkonię cążkami i ściśnij ją. Powinna odejść bez problemu. Możesz wyfrezować miejsca między cyrkoniami by zyskać lepszy chwyt cążkami.
  • Jeśli nie możesz usunąć cyrkonii cążkami namocz najpierw paznokciec w acetonie. Dzięki temu żel lub baza zmięknie.
  • Możesz również usunąć cyrkonie spiłowując je frezem bądź papierowym pilnikiem o gradacji 100.

Mamy nadzieję, że zdejmowanie cyrkonii nie będzie już dla Was dłużej problemem. Jeśli zastanawiacie się w jaki sposób nałożyć cyrkonie na paznokcie koniecznie kliknijcie w link by przeczytać artykuł na ten temat. Powodzenia!

 

Szukasz cyrkonii do paznokci? W Naszym sklepie znajdziesz cyrkonie w wielu kształtach i rozmiarach:

Cyrkonie do paznokci